ПП ГЕРБ представи кандидатите си за депутати в 22-ри Многомандатен избирателен район - Смолян
Пред хиляди родопчани политическа партия ГЕРБ представи кандидатите си за депутати в Народното събрание снощи. След изпълненията на местния състав „Каба кабадайлии" на сцената бяха поканени номинираните в листата на ГЕРБ осем кандидата. Първи пред микрофона застана водачът на листата Николай Мелемов. Изявление след него направи мажоритарният кандидат д-р Даниела Дариткова, която пое конкретни ангажименти пред смолянчани, ако я изберат за народен представител. Д-р Дариткова е и втора в листата на ГЕРБ. Трети е златоградчанинът Недялко Славов - съветник в местния парламент, четвърти - лидерът на младежкия ГЕРБ Венцислав Чолаков. На пето място е кметувалият два пъти в община Девин Юлиян Семчев. Общинският съветник и общински лидер на ГЕРБ в Златоград Антон Симеонов - собственик на местната кабелна телевизия, е шести в листата. Седми е банкерът Костадин Каранлъков. Осми е адвокат Филип Топов - общински съветник в Смолян и областен организационен секретар на ПП ГЕРБ. Всеки от тях заяви пред родопчани какви ще са приоритетите в неговата работа, ако бъде избран за депутат.
Избраният за втори път евродепутат от ГЕРБ Владимир Уручев призова всички, имащи право на глас, да отделят по 50 минути от личното си време на 5-ти юли и да отидат да пуснат бюлетина със своя вот. По този начин ще се задуши както купуването на гласове, така и феноменът "корпоративно гласуване", на което станахме свидетели на току-що отминалите избори, подчерта Уручев. Митингът продължи с изпълнения на няколко местни танцови и певчески състава и с незабравимите парчета на рок-група „Сигнал”.